image

Menu

PLASTİK ÜRÜNLERİ
LLPE
image
LDPE (Low Density Polyethylene) LDPE (Low Density Polyethylene) Düşük Yoğunluklu Polietilen, petrolden meydana gelen bir termoplastiktir. Alışveriş torbaları ve diğer plastik film uygulamaları için özellikle uygun hale getiren benzersiz akış özelliklerine sahip çok esnek bir malzemedir. LDPE (Low Density Polyethylene) Düşük Yoğunluklu Polietilen, petrolden meydana gelen bir termoplastiktir. Alışveriş torbaları ve diğer plastik film uygulamaları için özellikle uygun hale getiren benzersiz akış özelliklerine sahip çok esnek bir malzemedir.
15 20
HDPE
image
HDPE (High Density Polyethylene) HDPE (High Density Polyethylene), petrolden elde edilen, yüksek yoğunluklu polietilen malzemedir. Oldukça kristal yapılı, sağlam ve orta derecede sert bir plastiktir. Genellikle süt kutuları, çamaşır deterjanı, çöp kutuları ve kesme tahtaları için kullanılır. HDPE (High Density Polyethylene), petrolden elde edilen, yüksek yoğunluklu polietilen malzemedir. Oldukça kristal yapılı, sağlam ve orta derecede sert bir plastiktir. Genellikle süt kutuları, çamaşır deterjanı, çöp kutuları ve kesme tahtaları için kullanılır.
16 24
ppe
image
jtuffjbn ygıhjgm ygıhjgm

Announcements

Bizim ürünlerin kampanyası, sınırıl sayıda ürün

Contact Us
Ulusal ve uluslararası arenada “tercih edilir” bir marka olma yolunda ilerleyen Garanti Plastik, farklı sektörlere liderlik eden birçok kuruluşun tedarikçisi olmayı başarmıştır.
Yalnızca müşterilerine karşı değil çalışanlarına, tedarikçilerine ve içinde bulunduğu sosyal çevreye karşı da saygısı olan Garanti Geri Dönüşüm, ödün vermediği çalışma disiplini sayesinde, ulusal pazardaki öncü firma kimliğini uluslararası boyuta taşma iddiasını gerçeğe dönüştürmek üzere gelişimini sürdürmektedir.

Özel Kampanya

image
Sınırlı Sürede Özel Kampanya

PP (PoliPropilen), otomotiv sanayinde kullanılan parçalardan tekstil ve yiyecek paketlemesine kadar çok geniş kullanım alanı olan termoplastik bir polimerdir. Monomer polimer hale getirilmesi ile elde edilen polipropilen kimyasal solventlerle (asit ve bazlar) karşı aşırı derecede dirençlidir.

Fiyat almak için arayın

Copy to clipboard

Copy

Garanti Geri Dönüşüm Video

Q Ürünlerimiz

Plastik hammadde üretimi ve dönüşümü yapan Garanti Geri Dönüşüm, plastik üretimindeki hammadde ihtiyacını karşılamaktadır. Dünya plastik pazarında en çok kullanılan POLIETILEN (PE) ve POLIPROPILEN (PP) üretimi yaparak dünya pazarına sunmaktadır. Uygun fiyat ve hammadde ihtiyacınız için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Q Hakkımızda

Garanti Geri Dönüşüm 2005 yılında kurulmuştur. Genç yaşına karşın deneyimli yöneticiler ve ekip çalışmasından ödün vermeyen çalışanlarıyla uluslararası “tercih edilir” bir marka olma yolunda ilerleyen firmamız, farklı sektörlere liderlik eden birçok kuruluşun tedarikçisi olmayı başarmıştır.

Garanti Geri Dönüşüm, hızlı finansal büyümesi ve ticari bağlantılarının gücüyle artık global pazarda yer almaya karar verip 2013 yılında İzmit lokasyonunda 5.000 m²’lik alanda Garanti Geri Dönüşüm Toplama Ayrıştırma tesisini kurmuş, var olan Hadımköy’deki geri dönüşüm tesisini ise Dilovası lokasyonundaki Köseler Köyü mevkiinde 10.000 m² alanda sürdürme kararı almıştır.

2016 yılında iç pazardaki dinamikleri korumak adına, müşterilerine yakın olmak için, İstanbul İkitelli bölgesinde, İPKAS Sanayi Sitesi’nde, satış ofisi ve aynı zamanda depo (2.000 m²) olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

“2019’un 6 ayında büyüyen yapısını birleştirme kararı alarak İzmit Kartepe bölgesinde 10.000 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 15.000 m2 büyüklüğündeki Garantiplast Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret A. Ş. çatısı altında faaliyetlerini yürütmeye başlamıştır.

Geri dönüşüm sektöründe ilkleri gerçekleştiren Garanti Geri Dönüşüm, granül üretim kapasitesini yılık 24.000 ton seviyesine çıkararak kaliteli üretim yapmak ve üretiminin büyük bir kısmını ihracata ayırmak için üretim hatlarına lazer filtre takviyeleri gerçekleştirmiştir. Türkiye’de ilk defa geri dönüşüm hatlarında kullanmak üzere teknolojisini getirerek su altı kesim (under water) hatlarını, sistemine entegre etmiştir.

Sektörel anlamda günümüz Türkiye pazarına daha önce sunulmamış birçok çeşidi; kalite Sml ayışı, yüksek teknolojisi, ve özgüvenli işlevsel tasarım 2015 yılından beri ihracat departmanını büyüten firma, yerli ve uluslararası fuar organizasyonlarında yer almaya devam etmektedir. Üretiminin %35’lik kısmını ihracata ayırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

2021 yılı başında Gebze’de ahşap geri dönüşüm tesisi yatırımını tamamlamış olup ahşap geri dönüşümden elde edilen ürünler biyokütle santrallerine ve entegre tesislerine tedarik edilmektedir.

Hedefiyle üretim yapan Garanti Geri Dönüşüm, rekabetçi maliyet yapısı, ideal yatırım stratejisi ve bakış açısıyla kısa zamanda Türkiye ve dünyada, kurumsal ve kurumsallaşma sürecindeki birçok üretici firmanın ambalaj ve üretim atığı konusunda çözüm ortağı olmuştur.

Ulusal ve uluslararası pazarda, geniş ürün yelpazesi, dinamik ve yüksek performans sergileyen yapısıyla Garanti Geri Dönüşüm, “Ürüne Özel Tasarım” anlayışı sayesinde, hizmet verdiği kurumların marka değerine katkıda bulunmaktadır.

Film, enjeksiyon ve ambalaj gibi birçok sektörde gereksinim duyulan, “Granül Hammaddeye” yönelik ürün sistemleri ve çözümler sunan Garanti Geri Dönüşüm, kalite ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez temel prensip olarak belirlemiştir. Bu kapsamda; geri dönüştürülmüş hammaddeler için kullanılan ve üretimin, girdilerin, süreçlerin ve kalitenin yasal mevzuata uygunluğun, sosyal ve çevresel yönlerini ele alan RCS sertifikasına sahiptir.

Yalnızca müşterilerine karşı değil çalışanlarına, tedarikçilerine ve içinde bulunduğu sosyal çevreye karşı da saygısı olan Garanti Geri Dönüşüm, ödün vermediği çalışma disiplini sayesinde, ulusal pazardaki öncü firma kimliğini uluslararası boyuta taşma iddiasını gerçeğe dönüştürmek üzere gelişimini sürdürmektedir.

Bizim Hakkımızda Yorum Yapın

Yıldız Vererek Puanlayın

angry
crying
sleeping
smily
cool
Yükle

En fazka 140 karakter yorum yapabilirsiniz.

image

Çalışma Zamanları
  • Cumartesi24 saat açık
  • Pazar24 saat açık
  • Pazartesi24 saat açık
  • Salı24 saat açık
  • Çarşamba24 saat açık
  • Perşembe24 saat açık
  • ₺₺₺

imageYour request has been submitted successfully.

image