image

Firmamız, 1988 yılında  Çelenk Plastik – İbrahim Çelenk şahıs firması olarak ticari hayatına başlamıştır. 2018 yılında Çelenk Geri Dönüşüm Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak faliyetlerine 6000 m2 kapalı 1500 m2 açık alana sahip fabrikasında, 30 yıllık ticari geçmişinde, bilgi, tecrübe ve ülke dinamiklerini birbirinden ayrı düşünmeden, dünyada gelişen teknoloji ve trendleri takip ederek ; Çevreci politikalardan ödün vermeden her yıl üretimini ve ithalatını arttırarak devam etmektedir. Türkiye’nin tüm illeri, dünyanın ise 21 ülkesi ile ticari faliyetlerini sürdüren Çelenk Plastik, yıllık 12000 ton/kg hurda plastiği granül ham maddeye dönüştürmektedir. Firmamız, geri dönüşüm üretim hedeflerini sürekli arttırarak, dünyamızı daha yaşanır bir yer yapmayı hedeflerken, ülkemizin ekonomisine katkı sunmayı kendisine görev edinmiştir. Hedefleri doğrultusunda her gün artan azim ve hevese sahip firmamız, sağlıklı toplum, sağlıklı çevre bilinci ilkelerinden asla ödün vermemektedir.

Çelenk Plastik Video

Q Biz Kimiz

Firmamız, 1988 yılında Çelenk Plastik - İbrahim Çelenk şahıs firması olarak ticari hayatına başlamıştır. 2018 yılında Çelenk Geri Dönüşüm Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak faliyetlerine 5500 m2 kapalı 1500 m2 açık alana sahip fabrikasında, 30 yıllık ticari geçmişinde, bilgi, tecrübe ve ülke dinamiklerini birbirinden ayrı düşünmeden, dünyada gelişen teknoloji ve trendleri takip ederek ; Çevreci politikalardan ödün vermeden her yıl üretimini ve ithalatını arttırarak devam etmektedir. Türkiye'nin tüm illeri, dünyanın ise 21 ülkesi ile ticari faliyetlerini sürdüren Çelenk Plastik, yıllık 12000 ton/kg hurda plastiği granül ham maddeye dönüştürmektedir. Firmamız, geri dönüşüm üretim hedeflerini sürekli arttırarak, dünyamızı daha yaşanır bir yer yapmayı hedeflerken, ülkemizin ekonomisine katkı sunmayı kendisine görev edinmiştir. Hedefleri doğrultusunda her gün artan azim ve hevese sahip firmamız, sağlıklı toplum, sağlıklı çevre bilinci ilkelerinden asla ödün vermemektedir.

Q Değerlerimiz ve Amaçlarımız

- Müşterilerimizin mutluluğu
- Personellerimizin mutluluğu
- Ülke ekonomisine sürekli katkı sağlamak
- Dünya ile rekabet edebilecek tüm şartları takip etmek ve geliştirmek
- İş ahlakımızı Türk gelenek ve göreneklerinden almak
- Kişisel ve kurumsal gelişime önem vermek
- Bilgi teknolojilerini sürekli takip etmek

Q Çevre Politikamız

> Çevre ile ilgili tüm kanun ve yönetmeliklere uyulur.

> Üretimimiz esnasında çevresel etkiler dikkate alınarak, kirlilik kaynağında önlenmeye çalışılır.

> Faaliyetlerimiz sırasında oluşan katı, sıvı ve gaz atıklarımızı azaltıcı önlemler alınır, tekrar kullanım veya geri kazanım imkanları uygulanmaya çalışılır.

> Faaliyetlerimiz sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda, çevresel zararları en az düzeye indirecek tedbirler planlanıp uygulanır.

> Çevre konusunda başarıya ulaşmak için tüm çalışanlarımız bilinçlendirilir ve bireysel sorumluluk kazandırmak için eğitimlere tabi tutulur.

> Doğal kaynakları etkin kullanarak tüketim miktarı en aza indirilmeye çalışılır. Bu amaçla tüm süreçlerin planlanması ve uygulanması sırasında çevreci bir anlayışla sistem sürekli gözden geçirilerek gelişme sağlanır.

> Ulusal ve yerel resmi kuruluşlar, diğer sanayi kuruluşları ve tedarikçiler ile işbirliği sağlanarak, çevre standartlarımızın hep birlikte yükseltilmesine çalışılır.

Bizim Hakkımızda Yorum Yapın

Yıldız Vererek Puanlayın

angry
crying
sleeping
smily
cool
Yükle

En fazka 140 karakter yorum yapabilirsiniz.

image

Çalışma Zamanları
  • Pazartesi09:00 AM - 05:00 PM
  • Salı09:00 AM - 05:00 PM
  • Çarşamba09:00 AM - 05:00 PM
  • Perşembe09:00 AM - 05:00 PM
  • Cuma09:00 AM - 05:00 PM
  • Cumartesi24 saat açık
  • Pazar24 saat açık
  • ₺₺₺
building Firma Çalışanı mısın? Talep Et Talep Et

imageYour request has been submitted successfully.

image